Toggle navigation
Αναφορές
Τι είναι το 4myCity
Συχνές ερωτήσεις
Mobile app
Σύνδεση
Αναφορές
Τι είναι το 4myCity
Συχνές ερωτήσεις
Mobile app
Σύνδεση
Αρχή
Αναφορές
Σκουπίδια
Αρ. 2214: Σκουπίδια
Επιβεβαίωση αναφοράς
Σύνολο επιβεβαιώσεων:
0
Παρακαλώ συνδεθείτε για να επιβεβαιώσετε
Περιγραφή
Πεταμένα σκουπιδια
Κατηγορία
Καθαριότητα
Διεύθυνση
Unnamed Road, 340 12, Orei, Ελλάδα
Κατάσταση
Κλειστή
Προβολή
Δημόσια
Δημιουργήθηκε
7 Σεπ 2021, 7:12:49 μ.μ.
Ενημερώθηκε
18 Σεπ 2021, 9:42:49 μ.μ.
Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας
Επόπτης
Γεωργία Κωνσταντάγκα
(Επόπτης)
17 Σεπ 2021 - 08:18
Ολοκληρώθηκε η διεκπεραίωση της αναφοράς από τον Δήμο.
Κατάσταση αναφοράς:
Κλειστή
Επόπτης
Γεωργία Κωνσταντάγκα
(Επόπτης)