Toggle navigation
Αναφορές
Τι είναι το 4myCity
Συχνές ερωτήσεις
Mobile app
Σύνδεση
Αναφορές
Τι είναι το 4myCity
Συχνές ερωτήσεις
Mobile app
Σύνδεση
Αρχή
Αναφορές
Στρώμα, κλαρια, σκουπίδια
Αρ. 3214: Στρώμα, κλαρια, σκουπίδια
Επιβεβαίωση αναφοράς
Σύνολο επιβεβαιώσεων:
0
Παρακαλώ συνδεθείτε για να επιβεβαιώσετε
Περιγραφή
Εκτός από την συλλογή των σκουπιδιών, καλό θα είναι να μπει και κάποια ταμπέλα ότι απαγορεύεται η ρήψη σκουπιδιών.
Κατηγορία
Καθαριότητα
Διεύθυνση
Οδός χωρίς ονομασία, 340 12, Ωρεοί, Ελλάδα
Κατάσταση
Κλειστή
Προβολή
Δημόσια
Δημιουργήθηκε
12 Μαΐ 2022, 4:58:22 μ.μ.
Ενημερώθηκε
19 Μαΐ 2022, 9:36:53 π.μ.
Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας
Επόπτης
Γεωργία Κωνσταντάγκα
(Επόπτης)
19 Μαΐ 2022 - 07:59
Ολοκληρώθηκε η διεκπεραίωση της αναφοράς από τον Δήμο.
Κατάσταση αναφοράς:
Κλειστή
Επόπτης
Γεωργία Κωνσταντάγκα
(Επόπτης)