Toggle navigation
Αναφορές
Τι είναι το 4myCity
Συχνές ερωτήσεις
Mobile app
Σύνδεση
Αναφορές
Τι είναι το 4myCity
Συχνές ερωτήσεις
Mobile app
Σύνδεση
Αρχή
Αναφορές
ΚΑΜΕΝΗ ΛΑΜΠΑ ΩΡΕΟΙ
Αρ. 4096: ΚΑΜΕΝΗ ΛΑΜΠΑ ΩΡΕΟΙ
Επιβεβαίωση αναφοράς
Σύνολο επιβεβαιώσεων:
0
Παρακαλώ συνδεθείτε για να επιβεβαιώσετε
Περιγραφή
Mia καμένη λάμπα μετά τη πλατεία με τους φοίνικες ,κοντά στο μπλέ σπίτι
Κατηγορία
Φωτισμός
Διεύθυνση
Ωρεοί
Κατάσταση
Κλειστή
Προβολή
Δημόσια
Δημιουργήθηκε
30 Σεπ 2022, 10:34:40 π.μ.
Ενημερώθηκε
3 Οκτ 2022, 10:26:30 π.μ.
Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας
Επόπτης
Γεωργία Κωνσταντάγκα
(Επόπτης)
03 Οκτ 2022 - 08:31
Ολοκληρώθηκε η διεκπεραίωση της αναφοράς από τον Δήμο.
Κατάσταση αναφοράς:
Κλειστή
Επόπτης
Γεωργία Κωνσταντάγκα
(Επόπτης)