Toggle navigation
Αναφορές
Τι είναι το 4myCity
Συχνές ερωτήσεις
Mobile app
Σύνδεση
Αναφορές
Τι είναι το 4myCity
Συχνές ερωτήσεις
Mobile app
Σύνδεση
Αρχή
Αναφορές
ΚΑΜΕΝΗ ΛΑΜΠΑ ΤΣΙΦΛΙΚΙ
Αρ. 5376: ΚΑΜΕΝΗ ΛΑΜΠΑ ΤΣΙΦΛΙΚΙ
Επιβεβαίωση αναφοράς
Σύνολο επιβεβαιώσεων:
0
Παρακαλώ συνδεθείτε για να επιβεβαιώσετε
Περιγραφή
Καμένη λάμπα πίσω από τη παλιά ταβέρνα Μπαρμπούνη
Κατηγορία
Φωτισμός
Διεύθυνση
Τσιφλίκι
Κατάσταση
Κλειστή
Προβολή
Δημόσια
Δημιουργήθηκε
16 Οκτ 2023, 10:46:37 π.μ.
Ενημερώθηκε
23 Νοε 2023, 10:26:19 π.μ.
Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας
Επόπτης
Γεωργία Κωνσταντάγκα
(Επόπτης)
22 Νοε 2023 - 16:14
Ολοκληρώθηκε η διεκπεραίωση της αναφοράς από τον Δήμο.
Κατάσταση αναφοράς:
Κλειστή
Επόπτης
Γεωργία Κωνσταντάγκα
(Επόπτης)